monstertyres Reifengebrauchte Reifen monstertyres Export gebrauchte Reifen second hand tires Reifenentsorgung pneus d'ocassion Exportgebruikte banden billig Gebrachtreifen used tyres weltweiter Reifenexport Import opony uzywane
Gebrauchtreifen Entsorgung und Export

Tylko u monstertyres ustalasz swoją cenę za opony używane

Nasz magazyn w Niemczech (opony używane)
Nasz skład w Bergisch Gladbach - ok. 500 m².
monstertyres jest jedynym eksporterem i dystrybuterem opon używanych, który ma system automatycznie wyliczający najlepszą cenę za opony używane. Jesteśmy serwisem odbierającym stare opony w Niemczech. Odbieramy opony przeważnie od garażów i stacji benzynowych. Opony, które są dobre sprawdzane i opony nadające sie do ponownego używanja eksportujemy na całym świecie. Około 30% wszystkich opon idzie do naszego składu w Bergisch Gladbach i do przedsiębiórstw przetwarzania. Jakkolwiek, główną część opon sprzedajemy na eksport.

Sprzedajemy opony używane tylko w kontyngentach.

Kontyngent jest mieszaniną opon w którym znajdują się różnie rozmjary opon które są poularne w Niemczech. Jesteśmy serwisem odbierającym opone uzywane i dlatego oferujemy tylko te rożmiary na sprzedaż w kontyngentach które zbieramy od naszych partnerów (warsztaty samochodowe itd.). Jakie opony znaidują się w takim ładunku można widzieć na stronie cennik. To ni jest możliwe kupić 3 albo 4 pojedynczych rozmiarów, także ne jest możliwe kupić 100 opon jednego konktertnego rozmiaru.
Reifen Sortieren magazyn opon (opony używane)
Kontrola opon na lewej i magazyn opon na prawej stronie.

Hurtownia opon używanych: Im więcej tym taniej.

Żeby otrzymać najlepszą cenę, musisz być w atanie kupować te rozmiary, które odbieramy na niemieckich rynkach. Dlatego najlepszą cenę dostaniesz kiedy kupujesz cały kontyngent mieszanych opon. Nasz system cen eksportowych w jednym zdaniu: im więcej opon kupujescz, tym tanniej będzie cena jednostkowa. Więcej informaciji znajdziesz w cenniku opon.

Opony używane na eksport w różnej jakośći

Sprzedajemy opony samochodowe różnych rozmiarów:

  1. 2.5 do 8 mm opony samochodowe
  2. 5 do 8 mm opony samochodowe (zimowe i letnie)
  3. 3 do 5 mm opony samochodowe
  4. 1 do 3.5 mm opony samochodowe do 14"
  5. 2 do 3.5 mm opony samochodowe do 15"
  6. 1 do 3 mm szerokie opony
  7. Opony drugiej jakości 1 do 8 mm
  8. Osnowy
Więcej informacij w cenniku.

Wybór rozmiarów opon używanych

Sprzedajemy opony i osnowy jako hurtownia. Dla dobrej kooperacji jest dla nas ważne wiedzieć jakie rozmiary opon Państwo interesują. Nasz nowy asystent pomoże przy zapytaniu i wyboru rozmiarów.

Nasz skłąd można odwiedzić

Kiedy dostaniemy zapytanie i zdecydujemy się że mamy z klientem wzajemny interes,to zaprosimy klineta żeby zwiedzić nasz skład. To znaszy: zapraszamy tylko tych klientów, które moga kupić jedyn z naszych kontyngientów całkiem. Niestety to jest niemożliwe zapraszac wszystkich potencjalnych klientów.

Opony znajudują się w Bergisch Gladbach, Niemcy

Biuro naszej firmy monstertyres znajduje się w Kolonii, w TechnologiePark. Nasz skład znajduje się w Bergisz Gladbach.;.
Adres składu podajemy klientu z zaproszeniem odwiedzić nasz skłąd.

Sprzedajemy tylko kontrolowane opony używane z Niemiec

Nasze doświadczenie w handlu oponami sięga roku 1989. Wszystkie używane opony są dobre wizualnie sprawdzone i są w dobrym stanie, zgodnie ze standartami jakości w Niemczech. Nie sprzedajemy złomowych zastarych opon. Właściwości opon można znaleść w

cenniku.

Rozmawiamy po niemiecku, angielsku i w innych językach

Jako internationalny handlarz opon używanych gwarantujemy niemiecki i angielski. Często mamy pracównika też dla innych języków. Czasem musimy davać teksty na przetłumaczenie i wtedy trwa odpowiedź trochę dłuższej.Rate us / Your opinion is important to us

We look forward to your opinion!

Are you satisfied with us? Are you satisfied with the tires you bought from us, with the service, with the advice? Please write us your opinion.

Our employees are also fond of something personal. Write here everything you like - or not.

Rules for ratings

Please ONLY leave comments on your opinion here

If you have any questions, please write them HERE.

Write politely, no matter if it's negative or positive comments.

Offensive, derogatory, discriminatory, offensive or such statements that violate the law will be deleted by the editor.

We reserve the right to change, edit, delete, postpone or merge any comments if we find comments inappropriate, offensive or inappropriate.
Please enter name, e-mail and feedback only

Feedback: You are blocked!