monstertyres Reifengebrauchte Reifen monstertyres Export gebrauchte Reifen second hand tires Reifenentsorgung pneus d'ocassion Exportgebruikte banden billig Gebrachtreifen used tyres weltweiter Reifenexport Import opony uzywane
Gebrauchtreifen Entsorgung und Export

Tylko u monstertyres ustalasz swoją cenę za opony używane

Nasz magazyn w Niemczech (opony używane)
Nasz skład w Bergisch Gladbach - ok. 500 m².
monstertyres jest jedynym eksporterem i dystrybuterem opon używanych, który ma system automatycznie wyliczający najlepszą cenę za opony używane. Jesteśmy serwisem odbierającym stare opony w Niemczech. Odbieramy opony przeważnie od garażów i stacji benzynowych. Opony, które są dobre sprawdzane i opony nadające sie do ponownego używanja eksportujemy na całym świecie. Około 30% wszystkich opon idzie do naszego składu w Bergisch Gladbach i do przedsiębiórstw przetwarzania. Jakkolwiek, główną część opon sprzedajemy na eksport.

Sprzedajemy opony używane tylko w kontyngentach.

Kontyngent jest mieszaniną opon w którym znajdują się różnie rozmjary opon które są poularne w Niemczech. Jesteśmy serwisem odbierającym opone uzywane i dlatego oferujemy tylko te rożmiary na sprzedaż w kontyngentach które zbieramy od naszych partnerów (warsztaty samochodowe itd.). Jakie opony znaidują się w takim ładunku można widzieć na stronie cennik. To ni jest możliwe kupić 3 albo 4 pojedynczych rozmiarów, także ne jest możliwe kupić 100 opon jednego konktertnego rozmiaru.
Reifen Sortieren magazyn opon (opony używane)
Kontrola opon na lewej i magazyn opon na prawej stronie.

Hurtownia opon używanych: Im więcej tym taniej.

Żeby otrzymać najlepszą cenę, musisz być w atanie kupować te rozmiary, które odbieramy na niemieckich rynkach. Dlatego najlepszą cenę dostaniesz kiedy kupujesz cały kontyngent mieszanych opon. Nasz system cen eksportowych w jednym zdaniu: im więcej opon kupujescz, tym tanniej będzie cena jednostkowa. Więcej informaciji znajdziesz w cenniku opon.

Opony używane na eksport w różnej jakośći

Sprzedajemy opony samochodowe różnych rozmiarów:

  1. 2.5 do 8 mm opony samochodowe
  2. 5 do 8 mm opony samochodowe (zimowe i letnie)
  3. 3 do 5 mm opony samochodowe
  4. 1 do 3.5 mm opony samochodowe do 14"
  5. 2 do 3.5 mm opony samochodowe do 15"
  6. 1 do 3 mm szerokie opony
  7. Opony drugiej jakości 1 do 8 mm
  8. Osnowy
Więcej informacij w cenniku.

Wybór rozmiarów opon używanych

Sprzedajemy opony i osnowy jako hurtownia. Dla dobrej kooperacji jest dla nas ważne wiedzieć jakie rozmiary opon Państwo interesują. Nasz nowy asystent pomoże przy zapytaniu i wyboru rozmiarów.

Nasz skłąd można odwiedzić

Kiedy dostaniemy zapytanie i zdecydujemy się że mamy z klientem wzajemny interes,to zaprosimy klineta żeby zwiedzić nasz skład. To znaszy: zapraszamy tylko tych klientów, które moga kupić jedyn z naszych kontyngientów całkiem. Niestety to jest niemożliwe zapraszac wszystkich potencjalnych klientów.

Opony znajudują się w Bergisch Gladbach, Niemcy

Biuro naszej firmy monstertyres znajduje się w Kolonii, w TechnologiePark. Nasz skład znajduje się w Bergisz Gladbach.;.
Adres składu podajemy klientu z zaproszeniem odwiedzić nasz skłąd.

Sprzedajemy tylko kontrolowane opony używane z Niemiec

Nasze doświadczenie w handlu oponami sięga roku 1989. Wszystkie używane opony są dobre wizualnie sprawdzone i są w dobrym stanie, zgodnie ze standartami jakości w Niemczech. Nie sprzedajemy złomowych zastarych opon. Właściwości opon można znaleść w

cenniku.

Rozmawiamy po niemiecku, angielsku i w innych językach

Jako internationalny handlarz opon używanych gwarantujemy niemiecki i angielski. Często mamy pracównika też dla innych języków. Czasem musimy davać teksty na przetłumaczenie i wtedy trwa odpowiedź trochę dłuższej.